Fotografia dziecięca

 

Dzieci tak szybko dorastają, dlatego, aby zachować ulotne momenty, warto zdecydować się na fotografię dziecięcą. Dzięki niej rodzinny album może zapełnić się fantastycznymi fotografiami maluszka już od pierwszych dni jego życia. Uśmiech, zabawa, sen, pierwsze kroki – te magiczne chwile Wasze i Waszego dziecka zasługują na to, aby uwiecznić je na zdjęciach. Jeżeli interesuje Cię profesjonalna, a zarazam bardzo naturalna fotografia dziecięca, zapraszam do skorzystania z moich usług. Spędzimy ze sobą wiele fantastycznych chwil, które w efekcie końcowym dostaniecie na papierze :)  Jako fotograf dziecięcy jestem do Waszej pełnej dyspozycji. 

 

Sesje domowe i plenerowe

 

Fotografia dziecięca jest mi bardzo bliska. Uwielbiam kontakt z dziećmi w każdym wieku...a szczegółnie upodobałam sobie zbuntowane maluchy :) wyzwania fotograficzne idealne dla mnie!

Zdjęcia mogą odbywać się zarówno w plenerach, jak i w Waszych domach. Bo dom to najlepsze miejsce na pierwszą sesję fotograficzną – jest rodzinnie, ciepło, jesteście u siebie i tym samym czujecie się komfortowo. Ja od czasu do czasu poproszę Was o poprzestawianie kilku szafek i szafeczek :)  Wykonuję także sesje plenerowe – te skierowane są do nieco starszych dzieci. Naprawdę nieco, ponieważ w plener śmiało można wyruszyć z miesięcznym bobasem. Wzbogacam sesje o różnego rodzaju dodatki, jednak robię to skromnie. Tak, abyście Wy oraz maluszek grali pierwsze skrzypce...niekiedy dosłownie :)  

 

Doświadczenie w fotografii dziecięcej

 

Posiadam duże doświadczenie w fotografii dziecięcej, dlatego tak bardzo chce być z Wami w momentach, które są najważniejsze. Fotografuję głównie w Łódzi oraz województwie łódzkim, ale fotografia dziecięca jak wiadomo znana jest w Całej Polsce. Możecie mnie zaprosić wszędzie :) Do każdego kto jest zainteresowany moją fotografią podchodzę indywidualnie i zawsze uzgadniam wszelkie szczegóły, dlatego też na pewno będziecie zadowoleni. Gwarantuję także, że Wasza sesja będzie jedyna w swoim rodzaju. Tak jak i Wy jesteście jedyni :) 

 

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z moim portfolio umieszczonym na stronie internetowej – fotografia dziecięca w Łodzi.