Fotografia ślubna

 

Fotograf ślubna ma za zadanie zapisać jeden z najwazniejszych momentów w Waszym życiu – przyrzeczenie miłości ukochanej osobie. Tutaj nie ma miejsca na kompromisy w kwestii jakości fotografii – fotograf ślubny powinien udokumentować to niecodzienne wydarzenie tak, aby z przyjemnością można było wracać do zdjęć także po latach i móc znów przypomnieć sobie te wzruszające chwile. 

Uwielbiam naturalność, prostotę, emocję. Staram się, aby moja fotografia ślubna posiadała wszystkie te cechy. Najidealniej jest wtedy, gdy są one wszystkie wyeksponowane na jednym zdjęciu :) ...na jednym zdjęciu wśród wielu, które dla Was wykonam podczas reportażu ślubnego, sesji plenerowej czy też przyjęcia weselnego.

 

Reportaż z Waszego dnia

 

Zachwycające chwile pełne niecierpliwego wyczekiwania, łez radości, przelotnych usmiechów, zabawnych wpadek...bo i takie jestem w stanie wyłapać :) Reportaż ślubny to najlepszy wybór, gdy chcecie abym to ja była Waszymi oczami tego dnia. Uprzedzam tylko, że zajrzę wszędzie! :) 

 

Sesja w plenerze

 

Sesja plenerowa może się odbyć w każdym zakątku kraju i świata, poczynając od ogródka cioci Marysi, a kończąc na Norweskich fiordach. Gdzie tylko chcecie :) W przypadku plenerów ślubnych stawiam na minimalizm, liczycie się przede wszystkim Wy, wasze uśmiechy, dotyki, przytulanie. Wasza bliskość. Od czasu do czasu wpleciemy do sesji balony ;) 

 

Dlatego jeśli jest Wam potrzebny fotograf ślubny w Łodzi czy też w całej Polsce, jestem całkowicie do Waszej dyspozycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokiej wiedzy oraz wrażliwości i kreatywności jestem w stanie przygotować dla Was zdjęcia, które będą jedyne w swoim rodzaju.